Disain

Meie andekas ja loov meeskond on spetsialistid parkide, mängualade ning puhkealade asetusplaanide ja kavandite valmistamises. Me püüame seista välja teiste seas, pakkudes suurepäraseid disaine ja teenuseid. Pakume ka eelarve planeerimist ja õigete toodete valimist teie ala jaoks.

Meie loovus, ulatuslikud teadmised ja soov innovaatiliste lahenduste tegemiseks on põhjus, miks meie teenused on suurepärased teie vajadustele.

Paigaldamine

Meie energeetiline ja kõrgelt kvalifitseeritud meeskond saab teile pakkuda teie valitud toodetele transporti ja paigaldust. Tänu üle 10 aastasele kogemusele tööstuses teeb meie meeskond tööd ohutusstandardite järgi, et tagada seadmete õige paigaldamine vastavalt EN1176 standarditele. Meie paigaldamise meeskond on väga pädev pinnasetööde tegemisel ja turvakatendite paigaldamisel.

Meie kestev usaldus paigaldusmeeskonnaga ei vea teid alt. Me oleme alati valmise teile mänguväljakuid paigaldama!

Mänguväljakute hooldus

Fixmanis me pakume mänguväljakute hooldustöid. Mänguväljaku hooldus on toodete pikaealisuse tagamiseks otsustava tähtsusega osa. See tagab, et mänguväljaku seadmed näeksid head välja ja veel tähtsamalt, et lapsed saaksid turvaliselt mängida. Soovitame regulaarselt kontrollida mänguväljaku seadmeid. Me pakume kõiki vajalikke mänguväljaku seadmete kontrolle, nagu näiteks:

Kontrollime, kas turvakatet on ohutu kasutada, kas kummikatted on terved, kas naturaalsed turvakatted ei ole kulunud ning vastavad EN1176 ja EN1177 ohutusstandarditele. Kahju suuruse kindlaks määramine, remondiplaan ja kulude prognoosid.

Fixman pakub hooldus- ja inspekteerimistöid, teeb iga kliendi mänguväljakul igakuiseid kontrolle ning hoiab päevikut iga mänguala kohta, kuhu me sisestame regulaarsed kontrollid ja tehtud hooldused.

Me parandame kõik vead pärast kontrolli. Kõik parandus- ja renoveerimistööd.