Kõrgekvaliteetsed, maitsekad ja kauakestvad mänguväljakud, spordi- ja võimlemise seadmed lastele – kõike seda pakub Fixman Eesti OÜ, kes on ametlikuks esindajaks Eestis ühele Euroopa juhtivale mänguväljakute tootjale – Soome firmale Lappset Group OY.

Mänguväljak on rohkem kui liumäed, kiiged ja liivakastid –  see on koht puhkamiseks kogu perele. Meie mängualad on projekteeritud nii, et lapsed veedaksid aega rohkem mängides, samal ajal aktiivselt liikudes, samuti arendades nelja olulist arengutegurit –  tugevus, ruumitunnetus, rütmitunnetus ja tasakaal. Terviklik ja huvitav mänguväljak koosneb erinevatest mänguvormidest, ronimis– ja võrkpüramiididest, teemamängudest, karussellidest, nagu ka klassikalistest mänguvahenditest – liumäed, vedrukiigedkiigedliivakastid, mis kokku loovad õige ja tervikliku keskkonna puhkuseks. On oluline, et kõik mänguväljakud on ohutud, kauakestvad, arendavad ja mitmekülgsed.

Fixman Eesti OÜ pakub erineva stiili ja funktsioonidega laste mänguväljakuid:

  • Finno mänguväljakud –  see on klassikaline väärtus, mis on tehtud põhjala männist. Finno mänguväljakute tooteseeriat iseloomustab soe puitmaterjal, elegantne disain ja maitsekas värvivalik. Finno Lappseti suurim ja vanim tootegrupp.
  • CLOXX’i mänguväljakud – Metallist mänguväljakute tooteseeria Lappsetilt, millel on loodud teismeliste jaoks atraktiivne disain. Mänguväljakute seadmed on projekteeritud vandalismikindlaks, sobivad vähemarenenud piirkondadesse. Uus lähenemine turnimisele ja mängimisele igale õuealale.
  • ABC mänguväljakud – mänguväljakute tooted, mis on spetsiaalselt projekteeritud väikelastele vanuses 1-4 aastat. Kõik seadmed on madalad, et lapsevanemad saaksid kergelt kontrollida laste mänge, samamoodi andes võimaluse mängimiseks pisikestele beebidele, kes on alles käima õppinud.
  • HALO mänguväljakud – mänguväljakud sobituvad ideaalselt kaasaegsesse linnakeskkonda tänu teistsugusele disainile ja valgusküllasusele. Päikesepaneelidel baseeruv tehnoloogia mänguväljakuseadmete katustel valgustavad mänguatraktsiooni ja hämaras valguses, mis loob omakorda võimaluse pikendada mänguaega pimedatel õhtutel.
  • Võrkpüramiidid, võrgumängud – lihtne võrk pakub uskumatult laia võimalust lastemängudeks erinevatele vanuserühmadele. Ronimisvõrgud pakuvad füüsiliselt aktiivset tegevust, samuti pakub lastele laia fantaasiamaailma mängimiseks. Lisaks pakub võrk mänguvõimalust suurele hulgale lastele ühel ajal. Kerge ja lihtne disain ei koorma ümbritsevat keskkonda.
  • Spordiseadmed seenioritele – Senior Sport välispordiseadmete eesmärk on lihtsustada ja rikastada pensionäride igapäevast elu veetes aega värskes õhus läbi kehakultuuri, parandades seeläbi nii vaimset kui füüsilist tervist.
  • Parkour – see on midagi põnevat tänapäeva aktiivsetele noortele. Parkuuri eesmärk on liikuda (hüpates, libistades, joostes) punktist A punkti B võimalikult kiiresti. Keskkoolinoortele ja sportlikele tudengitele pakub Lappset Parkour loomingulist sporti, vaba liikumist ja kehaliste võimete arendamist.

On olemas väga atraktiivseid alasid lastele, mis on kujundatud spetsiaalselt kliendivajaduste järgi. Tootedisaini pakutakse Lappseti teenusena, mis võimaldab luua mänguväljak visuaalselt unikaalse ja kordumatuna. Me saame mänguväljaku sobitada kohalikku keskkonda ja arhitektuurikonteksti, muutes värve, kuju ja seadmete profiile, või lisades erilisi disainielemente. Pakume teemamänge –  lossid, lennukid, kosmoselaevad või Metsik Lääs – me suudame täita kõik Teie fantaasiad.

Linnaalade kujundamisel on oluline mõelda ka täiskasvanute peale, millest tulenevalt on Lappset arendanud spetsiaalse tooteseeria – pargi- ja aiatarvikud, mis sisaldavad laia valikut tooteid: pingid, jalgrattahoidjad, prahikorvid, pergolad-varikatused, lillekastid, aialauad, piirded, mängunurgad, puidust piirded, paviljonid ja muud seadmed.

Tagamaks mänguala maksimaalset turvalisust, on vaja turvalist aluskatet – liiv, kunstmuru või kummikate. Kasulik soovitus selles osas täpsustada nõudeid pinnakatete paigalduse, valikuvõimaluste ja eeliste osas.

Fixman Eesti OÜ, koostöös oma partneritega, pakub klientidele täielikku tootevalikut mänguväljakute kujundamisest, ala planeeringust, seadmete tootmisest, paigaldusest, ala ettevalmistuseni ja parandamiseni.

„Me ei lõpeta mängimist sellepärast, et me jääme vanemaks; me jääme vanaks sellepärast, et me lõpetame mängimise.” /George Bernard Shaw/

Tootjad

Lappset Group OY asutati 1970. aastal Soomes väikese perefirmana, mis on tänaseks kasvanud Euroopa üheks suurimaks mänguväljakute tootjaks.

Lappset tuleb Põhja-Soomest, polaarjoonelt – Rovaniemist, mis on koduks ka jõuluvanale. Kõik mänguväljakud toodetakse selles puutumatus ja eksootilises, kuid väga karmis looduspiirkonnas. Oleme veendunud, et Lappseti tooted on ideaalselt sobivad ka Eesti ilmastikutingimustesse, sest kõik need läbivad esmase, karmi ja pika polaartalve katsumuse.

Lappseti toodangu peamised eelised seisnevad nende esmaklassilises kvaliteedis, kauakestvates materjalides, moodsas disainis ja eluväärtust tõstvates mängudes – see tähendab mitmekülgusust, laialdaselt kasutatavate seadmete tervistavat mõju ning ka laste ja vanemate heaolu ja naudingut.

Kõik Lappseti seadmed vastavad ohutusstandardile EN1176 ja toodetele on omistatud TÜV-sertifikaat.

Külasta lehte

CreateScape toodab taaskasutatavast materjalist kunstlikku kummi, millest tuntuim on SoftBond kummimultš. Looduslikule puukoorele sarnanevat materjali kasutatakse mänguväljakute turvaalade rajamiseks aga ka parkides ja vaba aja veetmise alade dekoratiivse kattena. Tooted on sertifitseeritud vastavalt EN 1777 standardile ja saadaval eri paksuses ning värvitoonis.

Külasta lehte

Kraiburg pakub kõrgeima kvaliteediga kummikatteid mänguväljakutele ja spordiväljakutele. Kraiburgi lai kummikatete tootevalik lahendab järgmisi kliendivajadusi – müra vähendamine, põrutuse vähendamine, pikaajaline vastupidavus väga erinevatele tingimustele, kui ka lihtsalt spordiväljakute katmine kummiga. Modernne tehnoloogia ja tootearendus tagab parima kvaliteedi. Kraiburi partneriteks on tunnustatud arhitektid, insenerid ja tarnjad. Ligi 80 000 tonni toorkummi töödeldake kõrgekvaliteetseteks kummitoodeteks. Kõikidest kummitöötlusfirmadest, Kraiburg Relastec on üks suurimatest ja olulisim maailmas.

Külasta lehte

Yalp on väike Hollandi firma, kes on spetsialiseerunud uuenduslikele ja kaasaegsetele mänguväljakute elementidele. Yalp´i eesmärk on luua täiesti uut tüüpi interaktiivseid seadmeid, mida armastavad tänapäeva lapsed. Hetkel on tootevalikus interaktiivsed mänguväljakuseadmed, kus arvutimängude sarnast põnevust saaks kasutada välitingimustes.

Külasta lehte

GSWeb on Korea firma, kes toodab vastupidavaid võrguseadmeid ja ronimispüramiide​​. GSWeb teeb koostööd mitmete tuntud Euroopa tootjatega. Kõik disainelemendid ja köied on lastele täiesti ohutud ja vastupidavad. Kasutud on ainult kõrgeima kvaliteediga materjale – roostevaba teras, alumiinium komponendid, ja tugevaimad köied tööstuses. Iga köie kiud koosneb 6-st keeratud nailonkiust, mis omakorda on tugevdatud vähemalt 24-st roostevabast teraskiuga, mis kokku teevad 144 teraskiudu ühes köies. Oma geomeetriline disaini ja materjal paindlikkusega GSWeb tooteid on erinevates värvitoonides.

Külasta lehte

Percussion Play on Inglismaa perefirma. Percussion Play on täielikult keskendunud välistingimustes kasutatavatele muusikariistad, mis võimaldavad nii algajatel kui ka muusikutel kogeda muusikat täiesti uuel viisil ja ebatavalises keskkonnas. Percussion Play välimuusikariistu müüakse enam kui 30 riigis üle maailma.

Külasta lehte

Vudis on väike ja uus Läti ettevõte, kes toodab puitkonstruktsioonil moodulmajakesi, mis sobivad ideaalselt näiteks puhkemajadeks kodustesse tingimustesse, kuid on leidnud kasutust ka väikeste stuudiotena, koiskitena, kohvikutena. Vudis eesmärgiks on pakkuda esmaklassilisi kvaliteetseid tooteid kaasaegse arhitektuuri ja sisekujunduse lahendusel.

Külasta lehte

Eurotramp on meie partner, kes pakub laias valikus erineva kuju ja suurusega batuute kasutamiseks välitingimustes. Tooted on kõrge kvaliteediga ning sobiliku disainiga kasutamiseks avalikel mänguväljakutel.

Eurotramp on üks juhtivaid batuutide tootjaid maailmas, mis pakub oma tooteid nii professionaalidele (ekstreemspordi treening, parkuuritreening jne) kui ka mänguväljakutele kasutamiseks, pakkudes laia valikut nii mänguks ja sportimiseks samaaegselt.

Kõik Eurotramp batuudid on vastavuses Euroopa ohutusnõuetega ja vastavad EN1176 standardile. Tooted on TÜV-sertifitseeritud.

Külasta lehte