Tootjad


Lappset Logo

Lappset

Lappset Group OY asutati 1970. aastal Soomes väikese perefirmana, mis on tänaseks kasvanud Euroopa üheks suurimaks mänguväljakute tootjaks.

Lappset tuleb Põhja-Soomest, polaarjoonelt – Rovaniemist, mis on koduks ka jõuluvanale. Kõik mänguväljakud toodetakse selles puutumatus ja eksootilises, kuid väga karmis looduspiirkonnas. Oleme veendunud, et Lappseti tooted on ideaalselt sobivad ka Eesti ilmastikutingimustesse, sest kõik need läbivad esmase, karmi ja pika polaartalve katsumuse.

Lappseti toodangu peamised eelised seisnevad nende esmaklassilises kvaliteedis, kauakestvates materjalides, moodsas disainis ja eluväärtust tõstvates mängudes - see tähendab mitmekülgusust, laialdaselt kasutatavate seadmete tervistavat mõju ning ka laste ja vanemate heaolu ja naudingut.

Kõik Lappseti seadmed vastavad ohutusstandardile EN1176 ja toodetele on omistatud TÜV-sertifikaat.Külasta lehte

CreateScape Logo

CreateScape

CreateScape toodab taaskasutatavast materjalist kunstlikku kummi, millest tuntuim on SoftBond kummimultš. Looduslikule puukoorele sarnanevat materjali kasutatakse mänguväljakute turvaalade rajamiseks aga ka parkides ja vaba aja veetmise alade dekoratiivse kattena. Tooted on sertifitseeritud vastavalt EN 1777 standardile ja saadaval eri paksuses ning värvitoonis.

Külasta lehte

Kraiburg Relastec Logo

Kraiburg Relastec

Kraiburg pakub kõrgeima kvaliteediga kummikatteid mänguväljakutele ja spordiväljakutele. Kraiburgi lai kummikatete tootevalik lahendab järgmisi kliendivajadusi - müra vähendamine, põrutuse vähendamine, pikaajaline vastupidavus väga erinevatele tingimustele, kui ka lihtsalt spordiväljakute katmine kummiga. Modernne tehnoloogia ja tootearendus tagab parima kvaliteedi. Kraiburi partneriteks on tunnustatud arhitektid, insenerid ja tarnjad. Ligi 80 000 tonni toorkummi töödeldake kõrgekvaliteetseteks kummitoodeteks. Kõikidest kummitöötlusfirmadest, Kraiburg Relastec on üks suurimatest ja olulisim maailmas.


Külasta lehte

Yalp Logo

Yalp

Yalp on väike Hollandi firma, kes on spetsialiseerunud uuenduslikele ja kaasaegsetele mänguväljakute elementidele. Yalp´i eesmärk on luua täiesti uut tüüpi interaktiivseid seadmeid, mida armastavad tänapäeva lapsed. Hetkel on tootevalikus interaktiivsed mänguväljakuseadmed, kus arvutimängude sarnast põnevust saaks kasutada välitingimustes.


Külasta lehte

GSWeb Logo

GSWeb

GSWeb on Korea firma, kes toodab vastupidavaid võrguseadmeid ja ronimispüramiide​​. GSWeb teeb koostööd mitmete tuntud Euroopa tootjatega. Kõik disainelemendid ja köied on lastele täiesti ohutud ja vastupidavad. Kasutud on ainult kõrgeima kvaliteediga materjale – roostevaba teras, alumiinium komponendid, ja tugevaimad köied tööstuses. Iga köie kiud koosneb 6-st keeratud nailonkiust, mis omakorda on tugevdatud vähemalt 24-st roostevabast teraskiuga, mis kokku teevad 144 teraskiudu ühes köies. Oma geomeetriline disaini ja materjal paindlikkusega GSWeb tooteid on erinevates värvitoonides.Külasta lehte

Percussion Play Logo

Percussion Play

Percussion Play on Inglismaa perefirma. Percussion Play on täielikult keskendunud välistingimustes kasutatavatele muusikariistad, mis võimaldavad nii algajatel kui ka muusikutel kogeda muusikat täiesti uuel viisil ja ebatavalises keskkonnas. Percussion Play välimuusikariistu müüakse enam kui 30 riigis üle maailma.

Külasta lehte

Vudis Logo

Vudis

Vudis on väike ja uus Läti ettevõte, kes toodab puitkonstruktsioonil moodulmajakesi, mis sobivad ideaalselt näiteks puhkemajadeks kodustesse tingimustesse, kuid on leidnud kasutust ka väikeste stuudiotena, koiskitena, kohvikutena. Vudis eesmärgiks on pakkuda esmaklassilisi kvaliteetseid tooteid kaasaegse arhitektuuri ja sisekujunduse lahendusel.Külasta lehte

Eurotramp Trampoline Logo

Eurotramp Trampoline

Eurotramp on meie partner, kes pakub laias valikus erineva kuju ja suurusega batuute kasutamiseks välitingimustes. Tooted on kõrge kvaliteediga ning sobiliku disainiga kasutamiseks avalikel mänguväljakutel.

Eurotramp on üks juhtivaid batuutide tootjaid maailmas, mis pakub oma tooteid nii professionaalidele (ekstreemspordi treening, parkuuritreening jne) kui ka mänguväljakutele kasutamiseks, pakkudes laia valikut nii mänguks ja sportimiseks samaaegselt.

Kõik Eurotramp batuudid on vastavuses Euroopa ohutusnõuetega ja vastavad EN1176 standardile. Tooted on TÜV-sertifitseeritud.Külasta lehte

DecoMark Logo

DecoMarkKülasta lehte

Norleg logo