Mänguväljakud

Kõrgekvaliteetsed, maitsekad ja kauakestvad mänguväljakud, spordi- ja võimlemise seadmed lastele – kõike seda pakub Fixman Eesti OÜ, kes on ametlikuks esindajaks Eestis ühele Euroopa juhtivale mänguväljakute tootjale – Soome firmale Lappset Group OY.

Mänguväljak on rohkem kui liumäed, kiiged ja liivakastid -  see on koht puhkamiseks kogu perele. Meie mängualad on projekteeritud nii, et lapsed veedaksid aega rohkem mängides, samal ajal aktiivselt liikudes, samuti arendades nelja olulist arengutegurit -  tugevus, ruumitunnetus, rütmitunnetus ja tasakaal. Terviklik ja huvitav mänguväljak koosneb erinevatest mänguvormidest, ronimis- ja võrkpüramiididest, teemamängudest, karussellidest, nagu ka klassikalistest mänguvahenditest – liumäed, vedrukiiged, kiiged, liivakastid, mis kokku loovad õige ja tervikliku keskkonna puhkuseks. On oluline, et kõik mänguväljakud on ohutud, kauakestvad, arendavad ja mitmekülgsed.


Fixman Eesti OÜ pakub erineva stiili ja funktsioonidega laste mänguväljakuid:

On olemas väga atraktiivseid alasid lastele, mis on kujundatud spetsiaalselt kliendivajaduste järgi. Tootedisaini pakutakse Lappseti teenusena, mis võimaldab luua mänguväljak visuaalselt unikaalse ja kordumatuna. Me saame mänguväljaku sobitada kohalikku keskkonda ja arhitektuurikonteksti, muutes värve, kuju ja seadmete profiile, või lisades erilisi disainielemente. Pakume teemamänge -  lossid, lennukid, kosmoselaevad või Metsik Lääs – me suudame täita kõik Teie fantaasiad. 

Linnaalade kujundamisel on oluline mõelda ka täiskasvanute peale, millest tulenevalt on Lappset arendanud spetsiaalse tooteseeria – pargi- ja aiatarvikud, mis sisaldavad laia valikut tooteid: pingid, jalgrattahoidjad, prahikorvid, pergolad-varikatused, lillekastid, aialauad, piirded, mängunurgad, puidust piirded, paviljonid ja muud seadmed.

Tagamaks mänguala maksimaalset turvalisust, on vaja turvalist aluskatet – liiv, kunstmuru või kummikate. Kasulik soovitus selles osas täpsustada nõudeid pinnakatete paigalduse, valikuvõimaluste ja eeliste osas.

Fixman Eesti OÜ, koostöös oma partneritega, pakub klientidele täielikku tootevalikut mänguväljakute kujundamisest, ala planeeringust, seadmete tootmisest, paigaldusest, ala ettevalmistuseni ja parandamiseni.

„Me ei lõpeta mängimist sellepärast, et me jääme vanemaks; me jääme vanaks sellepärast, et me lõpetame mängimise.” /George Bernard Shaw/