Unikaalse disainiga mänguväljakud

Disain
Teenus “My Design” avab võimaluse luua mänguväljaku visuaalselt unikaalse ja kordumatuna. Me saame mänguväljaku sobitada keskkonnaga või olemasoleva arhitektuurikontekstiga, muutes värve, lisades seadmeid erisuguste disainielementidega. Soovite temaatilist mänguväljakut? Valige sobiv teema, mis haakub Teie fantaasiaga – loomad, Metsik Lääs, kosmos, lennukid või autod – kõike seda võib peegeldada Teie mänguväljak.

Kuju ja suuruse sobitamine
Kitsad, ebakorraspärase kujuga õuealad või pinnavormid, kuhu on ettenähtud mänguala – Lappset pakub lahendust, mis rahuldab Teie vajadusi, samas arevestades olemasolevate kitsendustega. Enamik standardtooteid saab kohandada, vähendades neid või vastupidi – liites mitu atraktsiooni üheks. Lisa liumägi või pikem mängukompleks, mis on poolkaarja kujuga – kõik on võimalik.

Mänguväljaku ala planeerimine
Lappseti ja Fixmani eksperdid kujundavad mänguväljaku vastavalt kliendivajadustele ja vastavalt eelarvele. Me suudame leida Teile sobivaima toote meie laiast mänguväljakute valikust ning saame valmistada Teile 3D visualiseeringu ja näitame mänguväljaku optimaalseima paiknemise.

 

Videod

Zoo park
Lõbustuspark
Laev ja loss
Kosmosepark