21. sajandi mänguväljakud ootavad Sind!

Moodsaimasse tootevalikusse kuuluvad interaktiivsed mänguplatvormid, mis ühendavad endas arvutimängude elemendid, lõbususa ja füüsilise tegevuse vabas õhus. Kasutajad saavad üksteisega samaaegselt konkureerida kasvõi teine-teiselpool maakera olles. Uutes innovaatilistes mänguväljakuseadmetes kasutatavad tehnoloogiad on ühendatud arvuti ja internetiga. Eesmärgiks on äratada noortes huvi veeta rohkem aega värskes õhus, tõmmata neid eemale TVst ja arvutimängudest, pakkudes välitingimustes kaasaegset mängukeskkonda.

SUTU

Sutu pallisein on interaktiivne mänguväljakusüsteem, mis kasutab helisid, LED-valguselemente ja puutetundlike läbipaistvaid paneele. Sutu enimlevinud mänguks on jalgpall (või ka käsipall, tennis, maapall, saalibändi jt) vastu seina, kus interaktiivsed paneelid registreerivad pallipuutega mänguprotsessi ning selle tulemused. Mängudes on olulisel kohal aeg, täpsus ja kiirus. Sutu pakub mängjatele tagasisidet nii valguse kui helidega. Mänge saab mängida üksi ja meeskondadena.

Sutu pallisein on tehtud ilmastiku- ja vandalismikindlatest materjalidest. Sutus on kombineeritud arvutimängud ja võimalus teha sportlikku mängu õues. Tänu tarkvarale saab Sutut toetada ja kontrollida väljaspool mänguala. Sutu on ühendatud üle 3G internetiga, nii et kasutajad saavad näha veebist oma mänguresultaate ning registreerida end mängijateks. Spordiseadme haldajale pakub veebitugi võimalust näiteks Sutu kasutamisaegade määramiseks. Nii poistele kui tüdrukutele sobiv ja huvitav mänguseade, palliseinalahendus on tehtud vandalismikindlatest materjalidest, mistõttu on see sobilik õuealadele avalikesse kohtadesse.

Vaata täpsemalt

SONA
Sona on interaktiivne mänguväljakusüsteem, milles rakendatakse helisid, muusikat ja liikumist. Suure Võlvi tipus on liikumist tundev kaamera, mis registreerib iga mängija liikumised spetsiaalselt disainitud mängualal. Erinevad mängud on ülesehitatud liikumisele, tantsule ja muusikale. Mängu tagasisidet antakse muusika ja helidega.

Vaata täpsemalt

HELILISED PÕRANDAPLATVORMID

Lappset on loonud uute lisandväärtustega mänguväljakud – mänguväljak helidega. Heliefektid toovad mängväljaku ellu, mis väikestele lastele meeldib! Mänguväljaku sensorid reageerivad lapse mängule helidega, tehes erinevate loomade hääli: lõvid, elevandid, või hoopiski andes endast märku auto, kosmoselaeva või lõbusate fantaasiahelidega. Uus tehnoloogia teeb imesid! Lahendus on sobilik avalikesse kohtadesse või õuealade mänguväljakutele.

Kuula erinevaid helisid siit

Videod

SONA
Sona tutvustus
SUTU
Sutu interaktiivse jalgpalli video
21. sajandi väljakutsed
Põhjus, miks interaktiivsed mänguväljakud kaasavad rohkem lapsi
Memo
Memo on interaktiivne mängusüsteem heli, valgusdioodide ja puutepaneelidega.