Angry Birdsi mänguväljakud ja teemapargid

Lappset ja Angry Birds on pannud seljad kokku, et luua rohkem atraktiivseid mänguväljakuid. Meil on au teatada, et Lappset on ametlik Angry Birdsi partner, kes loob ja toodab omanäolisi Angry Birdsi disainiga mänguväljakuid õuealadele. Saadaval on rohkem kui 20 erinevat mänguväljakuelementi, mis loovad Angry Birdsi elusmaailma tunde nii lastele, noortele kui ka nende vanematele.

Lappseti disanerid on loonud hulga kasutusvalmis mänguväljakulahendusi ja teemaparke. Angry Birdsi teemaalad on terviklikud erinevate suurustega mänguväljakupargid. See annab võimaluse leida kiiresti sobivaima lahenduse Sinu kodupiirkonda. Kõik mänguväljakuseadmed on loodud Lappseti poolt. Kõik Angry Birdsi tootesarjad vastavad olulisele Euroopa mänguväljakute ohutusstandardile EN1176.

Angry Birdsi teemapargid julgustavad kasutajaid rohkem liikuma ja kasutama mänguväljakuseadmeid. Täpsemalt: koostöös Roivio Entertainmentiga on väljatöötatud positsioneerimise tehnoloogia, mis tagab teemaparkides juurdepääsu Angry Birdsi elektrooniliste mängude erinevatele tasemetele. Seega mida aktiivsem ollakse pargis, seda rohkem lisafunktsioone saavutatakse Angry Birdsi mängus.

Esimene Angry Birds’i teemapark Baltikumis avati 2013. aastal Riga Plaza kaubanduskeskuses.

Videod

Angry Birds
Angry Birdsi videotuur Sarkaniemis
Virtuaaltuur
Angry Birdsi teemapargi virtuaaltuur
Angry Birdsi teemapark jõuluvana juures
Angry Birdsi atraktsioonid Lapimaal Rovaniemis